Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

11 czerwca 2018

W Gorzowie Wielkopolskim wystartowały rozgrywki Ekstraligi 2018. Nasza drużyna rozpoczęła turniej od wysokiego zwycięstwa 5-1 z Miedzią Legnica. Pewnie wygrali Radosław Wojtaszek z Aleksandrem Miśtą oraz David Navara z Robertem Kempińskim. David już po drugiej godzinie gry mógł zapisać sobie punkt na blankiecie po bardzo ładnej i dynamicznie rozegranej partii. W partii Bartosza Soćko z Tadeasem Krieblem w symetrycznej mogliśmy zobaczyć obustronne ataki na króla i skomplikowaną taktykę. Po burzy przyszła spokojna, równa końcówka, w której górę wzięło doświadczenie i Bartosz po długiej partii wypunktował swojego przeciwnika. Udany debiut w naszej drużynie zaliczył IM Łukasz Jarmuła, który pewnie wygrał w pojedynku z IM Piotrem Murdzią. 20-letni Łukasz grał już wcześniej w naszej drużynie juniorskiej oraz w drużynie Ekstraligi Śląskiej. Teraz dla Łukasza przyszedł czas na sprawdzenie się w zawodach seniorskich najwyższego szczebla. Jutro derby śląska – WASKO Hetman GKS Katowice vs Akademia Szachowa ChessGrow Gliwice.Na zdjęciu grupowym stoją od lewej: GM Krzysztof Bulski, GM Łukasz Jarmuła, GM Kamil Mitoń, GM Radosław Wojtaszek, GM Monika Soćko, GM Bartosz Soćko, GM David Navara.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego