Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

27 kwietnia 2018

„Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2018 dla Agregatu Kogeneracyjnego innowacyjnej, monosubstratowej biogazowni o mocy do 40kW”

W dniach 23-26.04.2018 odbyły się Międzynarodowe Targi Poznańskie Energii Odnawialnych greenPower 2018. W pawilonie 6c, na stoisku 90 EPS System z Trzebini wraz z przedstawicielami WASKO SA zaprezentowali innowacyjny agregat kogeneracyjny opracowany przez Dział Techniczny EPS System wg wytycznych Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia przygotowanej przez ekspertów WASKO SA na potrzeby Biogazowni o mocy do 40kW.Wyeksponowana na stoisku makieta innowacyjnej, monosubstratowej, przepływowej Biogazowni sprefabrykowanej i stawianej obecnie w Żorach przez WASKO SA w ramach projektu BIOSTRATEG „Interdyscyplinarne badania nad poprawą efektywności oraz zwiększeniem udziału odnawialnych źródeł energii w bilansie energetycznym polskiego rolnictwa (BIOGAS&EE)” przyciągnęła do pawilonu wystawienniczego spore grono zainteresowanych. Unikatowa na rynku oferta naszej firmy nie umknęła również uwadze mediów oraz organizatorom targów.Będący integralną częścią naszej biogazowni Biogazowy Agregat Kogeneracyjny EKOGEN 30JDzostał uhonorowany prestiżową nagrodą – Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego