Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

01 czerwca 2015

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej z siedzibą w Warszawie w dniu 28 maja 2015 r. wybrała ofertę WASKO S.A. w przetargu nieograniczonym na: Zaprojektowanie, wybudowanie, wyposażenie i uruchomienie obiektu kolokowanego DME/OR (radiolatarni DME wraz z ośrodkiem radiokomunikacyjnym) w lokalizacji „ Działyń” wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.W swoim dorobku WASKO posiada już liczne realizacje projektów budowy dla Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej tak ośrodków radiokomunikacyjnych (OR) jak i ośrodków radionawigacyjnych (DME, DVOR/DME). Teraz po raz pierwszy spółka podejmie się realizacji zaprojektowania, budowy, wyposażenia i uruchomienia tzw. kolokowanego obiektu dla PAŻP. Ośrodek (obiekt) ten zostanie wybudowany w lokalizacji „Działyń” znajdującej się w powiecie makowskim w województwie mazowieckim i posiadać będzie funkcje radiokomunikacyjną (OR) oraz radionawigacyjną (radiolatarnia DME) ze wspólną, wykonaną w konstrukcji stalowej wieżą dla anten obu systemów. Po zakończeniu prac projektowych, budowlanych i instalacyjnych WASKO obejmie wybudowany obiekt opieką serwisowo-gwarancyjną przez okres 6 lat.Przedmiot zamówienia obejmuje m. in.:
  • wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla obiektu kolokowanego DME/OR z niezbędną infrastrukturą techniczną,
  • dobór i skompletowanie urządzeń z opracowaniem kompletnej dokumentacji technicznej,
  • budowę obiektu DME/OR wraz z wyposażeniem, niezbędnymi urządzeniami i akcesoriami umożliwiającymi kompletną instalację i uruchomienie obiektu oraz budowę koniecznej do uruchomienia i prawidłowego funkcjonowania obiektu infrastruktury technicznej,
  • uzyskanie w imieniu Zamawiającego dla obiektu DME/OR w lokalizacji „Działyń” wraz z konieczną infrastrukturą techniczną prawomocnych decyzji administracyjnych w tym decyzji o pozwoleniu na budowę i decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
Więcej o systemach kontroli ruchu lotniczego.
 
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego