Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

03 marca 2021

WASKO zawarło umowę z Wojewódzkim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Katowicach, której przedmiotem jest świadczenie usługi wsparcia technicznego dla macierzy dyskowych. Nasi inżynierowie przez najbliższe dwa lata będą świadczyli profesjonalne usługi serwisowe w zakresie posiadanej przez NFZ Katowice infrastruktury storage, zbudowanej w oparciu o urządzenia amerykańskiego producenta NetApp.
Dzięki współpracy z WASKO S.A. klient może spać spokojnie, gdyż jego środowisko będzie monitorowane 24h/dobę (również w zakresie w wydajności) a w przypadku jakichkolwiek problemów gwarantujemy naprawę w reżimie 4-godzinnym.

Po raz kolejny nasze kompetencje i stale zwiększany potencjał techniczny zdecydowały o wyborze oferowanych przez nas rozwiązań.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego