Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

04 lutego 2021

Przechowywanie oraz zabezpieczanie danych jest jedną z kluczowych dziedzin działalności WASKO S.A. w obszarze usług integratorskich. Nasze rozwiązania budujemy zawsze w oparciu o najlepsze dostępne urządzenia i oprogramowanie, wiodących producentów, dostosowując je do potrzeb klientów.
Obecnie jednym z takich producentów, oferujących lubiane przez klientów, bardzo dobre rozwiązania jest firma NetApp. Macierze dyskowe NetApp wykorzystują najnowsze i aktualne obecnie trendy i technologie. Jednocześnie firma cały czas rozwija się i wprowadza nowe funkcjonalności i produkty, jak np. platformę hiperkonwergeną.
WASKO i NetApp wspólnie działają już kilka lat, dzięki czemu zdobyliśmy i stale powiększamy wiedzę i doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu tych produktów oraz angażujemy się w ich promocję. Stały rozwój współpracy oraz kolejne wspólne projekty zaowocowały nadaniem nam przez NetApp statusu „Gold Partner”.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego