Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

28 stycznia 2021

WASKO S.A. zostało oficjalnym partnerem firmy Veeam o statusie Gold Value-Added Reseller.
Veeam to rozwiązania elastyczne i niezawodne, dzięki czemu klienci mają pewność, że ich dane są chronione i zawsze dostępne.
Od wielu lat Veeam wprowadza pionierskie funkcje w skali branży oraz zapewnia światowej klasy pomoc techniczną.
Najważniejsze powody, dla których klienci wybierają Veeam

1) Veeam udostępnia kompleksową platformę na potrzeby modernizacji backupu, przyspieszania chmury hybrydowej i zabezpieczania danych.
2) Platforma Veeam jest otwarta i współpracuje z szeroką gamą produktów partnerskich, dzięki czemu nasze rozwiązanie można łatwo zintegrować ze środowiskiem każdego klienta.
3) Rozwiązania Veeam są definiowane programowo i niezależne sprzętowo, dzięki czemu należą do najlepszych w swojej klasie i elastycznie dostosowują się do potrzeb klientów.
4) Veeam udostępnia proste w obsłudze, elastyczne i niezawodne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu nasi klienci mogą się skoncentrować nie na backupie, ale na prowadzeniu i rozwijaniu działalności. Dlatego często mówią „Veeam — po prostu działa”.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego