Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

18 sierpnia 2021

Zakończyliśmy właśnie realizację kolejnego projektu należącego do jednej naszych wiodących dziedzin działalności, tzn. przechowywania i zabezpieczania danych. W Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Mińsku Mazowieckim zbudowaliśmy centralny system wykonywania kopii bezpieczeństwa danych (backupu). Dostarczone, zainstalowane i skonfigurowane przez naszych specjalistów oprogramowanie Commvault Backup & Recovery wykonuje automatycznie kopie bezpieczeństwa serwerów produkcyjnych działających w PWiK, chroniąc dane ich baz danych i aplikacji. Jednocześnie system zabezpiecza też dane stacji roboczych pracowników Przedsiębiorstwa. Zatem ochrona jest kompleksowa.

Nasi inżynierowie zbudowali system od podstaw – oprogramowanie backupowe zostało uruchomione na dostarczonym w ramach projektu serwerze oraz na pomocniczych serwerach wirtualnych stworzonych na sprzęcie działającym już przez PWiK, dzięki jego doposażeniu w dodatkowe elementy sprzętowe i odpowiednim przekonfigurowaniu.
Po raz kolejny przydało się duże doświadczenie i wiedza naszych specjalistów.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego