Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

22 czerwca 2020

WASKO S.A. wspólnie z LogicSynergy Sp. z o.o. zrealizuje projekt „Dostawa sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem i wdrożeniem Zintegrowanego Systemu Informatycznego oraz szkoleniem pracowników i promocją e-usług” dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej „Dolina Baryczy” Sp. z o.o.WASKO S.A będzie odpowiedzialne za:
    • – wykonanie infrastruktury sieci pasywnej,
 
    • – dostawę i wdrożenie infrastruktury serwerowej, zbudowanej w oparciu o rozwiązania Fujitsu oraz oprogramowanie Microsoft Windows Server,
 
    • – dostawę infrastruktury sieci aktywnej zbudowanej m.in. o rozwiązania Juniper Networks oraz Fortinet
 
    • – dostawę komputerów i urządzeń wielofunkcyjnych.
 Dostarczana platforma cechuje się dużą użytecznością, skalowalnością i efektywnością ekonomiczną.Nasi inżynierowie zapewnią ciągłość i niezawodność działania dostarczonego rozwiązania.WASKO S.A. od wielu lat oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, projektowania, budowy i utrzymania systemów sieciowych i bezpieczeństwa we wszystkich sektorach gospodarki.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego