Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

16 sierpnia 2021

WASKO po raz kolejny uczestniczy w zaawansowanych projektach prowadzonych na styku nauki, technologii i medycyny. Tym razem dostarczyliśmy platformę sprzętową – serwery, macierz dyskową, macierz NAS i sprzęt sieciowy – służący jako podstawa dla projektu „Systemy sztucznej inteligencji wspomagania detekcji i monitorowania COVID-19 w badaniach tomografii komputerowej wysokiej rozdzielczości z użyciem systemu klasyfikacji i raportowania danych COVID-RADS. (COVRAD)”. Liderem konsorcjum realizującego ten projekt jest Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach. Właśnie do tej jednostki dostarczyliśmy sprzęt.
Jest to już kolejny projekt, który realizujemy w tym jednym z największych szpitali w naszym mieście. Cieszymy się, że współpraca układa się bardzo dobrze i nasi inżynierowie mogą mieć udział w powstawaniu kolejnego nowatorskiego rozwiązania.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego