Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

01 grudnia 2017

Łódzka Sport Arena to kolejny obiekt sportowy w Polsce, który zostanie wyposażony w system kontroli ruchu osobowego i sprzedaży biletów przygotowany przez specjalistów z WASKO.

Umowa podpisana ze spółką IRBIS Company obejmuje swym zakresem skonfigurowanie serwerów kontroli dostępu pracujących w klastrze wysokiej dostępności (HA) oraz dostawę palmtopów do walidowania biletów z dedykowaną, autorską aplikacją.Autorskie oprogramowanie OLIMP firmy WASKO S.A. dotychczas wdrożone zostało na kilkudziesięciu obiektach sportowych i wystawienniczych w całej w Polsce, w tym na wielu obiektach piłkarskiej ekstraklasy. Sport Arena będzie trzecim już w Łodzi obiektem sportowym, po stadionach ŁkS-u i Widzewa, wyposażonym w oprogramowanie OLIMP.W swoim zamyśle łódzka Sport Arena będzie obiektem sportowym i rekreacyjnym. Ma spełniać wszystkie wymagania związków sportowych odnośnie organizacji meczów w rozgrywkach ligowych. Przy międzynarodowych imprezach w Atlas Arenie obiekt będzie pełnił rolę zaplecza treningowego. Zgodnie z umową, zakończenie wdrażania systemu kontroli ruchu osobowego i sprzedaży biletów firmy WASKO w Sport Arenie planowane jest pod koniec grudnia 2017 r.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego