Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

20 sierpnia 2021

Zespół WASKO specjalizujący się w przechowywaniu i zabezpieczaniu danych ma kolejny sukces. Jeden z naszych najważniejszych partnerów technologicznych – Hitachi Vantara – jest na tyle zadowolony ze współpracy z nami jako z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym ich rozwiązań, że poleca nasze usługi także firmom zagranicznym. Dzięki temu otrzymaliśmy zamówienie od jednego z niemieckich integratorów – firmy Kramer & Crew – na obsługę serwisową rozwiązania macierzy dyskowych u ich klienta – firmy Diehl Components.

Kontrakt został zawarty od razu na pięć lat i dotyczy wykonywania usług w wymagającym reżimie 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Nasza organizacja serwisowa, której trzon stanowią specjaliści certyfikowani w rozwiązaniach Hitachi Vantara, dopisała ten projekt do bardzo długiej już listy podobnych kontraktów, wymagających bardzo dużego zaangażowania organizacyjnego i technicznego.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego