Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

27 sierpnia 2015

WASKO S.A. i Politechnika Wrocławska z siedzibą we Wrocławiu w dniu 20 sierpnia 2015 r. zawarły umowę na „Rozbudowę systemu składowania danych plikowych (część II) – dostawa serwera plików w ramach projektu SpinLab”. Zadanie jest realizowane w ramach projektu „Specjalizowana Polska Infrastruktura Naukowa na rzecz Laboratoriów Badawczych”, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013, Priorytet 2. Infrastruktura sfery B+R, Działanie 2.3 inwestycje związane z rozwojem infrastruktury informatycznej nauki, Poddziałanie 2.3.1. Projekty w zakresie rozwoju infrastruktury informatycznej nauki, Poddziałanie 2.3.2. Projekty w zakresie zasobów informacyjnych nauki w postacie cyfrowej, Poddziałanie 2.3.3 Projekt w zakresie rozwoju zaawansowanych aplikacji i usług teleinformatycznych (Nr POIG.02.03.00-02-027/13).Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera plików wraz z lokalnymi zasobami dyskowymi oraz rozbudowa posiadanego serwera plików HDS HNAS.Zakres wdrożenia obejmuje m.in:
  1. Dostarczenie i instalację sprzętu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
  2. Ustalenie konfiguracji serwera plików.
  3. Konfigurację dostarczonego sprzętu w zakresie podstawowym umożliwiającym rozpoczęcie z jego korzystania przez administratorów Zamawiającego obejmującym co najmniej:
  • instalację i aktywację zakupionych funkcji i licencji,
  • przeprowadzenie testów diagnostycznych,
  • aktualizację oprogramowania dostarczanego serwera plików do najnowszych wersji,
  • konfigurację i weryfikację podstawowych parametrów pracy serwera plików,
  • konfigurację dostarczanej przestrzeni dyskowej,
  • instalację i konfigurację dostarczanego oprogramowania,
  • udzielenie konsultacji w zakresie integracji dostarczonego sprzętu z infrastrukturą energetyczną oraz logiczną
polwroc_02a
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego