Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

21 czerwca 2021

Zaufanie i zadowolenie Klientów to dla nas podstawa. ESTRA Automotive Systems, globalny producent w branży automotive, ceniąc wysoką jakość usług świadczonych przez WASKO S.A., powierzył nam rozbudowę oraz utrzymanie infrastruktury IT, z której korzystać będą filie ESTRY znajdujące się na terenie całej Europy.

W ramach zamówienia dostarczymy i wdrożymy klaster obliczeniowy, składający się z serwerów, macierzy, przełączników SAN i dedykowanego oprogramowania specjalistycznego.
W ramach obowiązującej już umowy na Outsourcing IT (https://www.wasko.pl/outsourcing-it/ ) specjaliści WASKO S.A. będą świadczyli profesjonalne usługi administracyjne i serwisowe dla nowo dostarczanej infrastruktury.

WASKO S.A. od wielu lat oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, projektowania, budowy i utrzymania infrastruktury sprzętowej we wszystkich sektorach gospodarki.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego