Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

25 sierpnia 2017

29 sierpnia rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Górnicze 2017 r. To coroczne ważne wydarzenie dla branży. Główny akcjonariusz Grupy Kapitałowej WASKO Wojciech Wajda na łamach Trybuny Górniczej przedstawił rozwiązania i plany firm Grupy WASKO związane z tym obszarem rynku.

Fragment wywiadu:

W dzisiejszych czasach systemy informatyczne udostępniane są na urządzeniach mobilnych, czy COIG przygotował dla nich jakieś propozycje? – Już od dłuższego czasu pojawiają się rozszerzenia systemu na urządzenia mobilne, w różnych jego obszarach. Dla kadry menadżerskiej dostępna jest aplikacja „portal menadżerski”, której zadaniem jest prezentowanie kluczowych informacji i wskaźników z różnych obszarów działania firmy. Jej atutem jest prezentacja informacji „on-line”. Coraz więcej użytkowników zaczyna traktować ją jako główne źródło bieżących danych w firmie. System SZYK obsługuje magazyny przy wykorzystaniu kodów kreskowych i przenośnych urządzeń mobilnych, można też przeprowadzać inwentaryzację środków trwałych w ten sam sposób. Jak wcześniej wspomniano, obsługa podziemnych składów materiałów wybuchowych obsługiwana jest na specjalnie do tego przystosowanych terminalach przenośnych, a moduł „elektronicznej szychtownicy” i raportów zmianowych jest zaprojektowany na tablety. Elementami systemu SZYK są również różnego rodzaju portale – jak portal autoryzowanego sprzedawcy czy portal pracownika. Technologia, w jakiej są napisane, pozwala używać ich z powodzeniem na dowolnym urządzeniu mobilnym. Kolejne funkcjonalności systemu SZYK będą na pewno przedmiotem rozwoju systemu.Przeczytaj cały wywiad: http://nettg.pl/news/144600/unowoczesniamy-polskie-gornictwo
Wojciech Wajda


Wojciech Wajda – główny akcjonariusz WASKO
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego