Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

03 października 2017

W dniu 26.09.2017r zakończyliśmy realizację umowy na budowę platformy e-usług w Mazowieckim Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy. Wdrożeniem objęte zostały wszystkie trzy lokalizacja MWOMP tj. lokalizacja w Płocku oraz oddziałach w Radomiu i Warszawie. W ramach realizacji projektu dostarczyliśmy nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie informatyczne przeznaczone do obsługi procesów leczenia pacjentów i obiegu dokumentacji medycznej w tym e-usługi:
  • e-Rejestracja;
  • e-Dokumentacja;
  • e-Ankieta;
  • e-Powiadomienie;
  • e-Kolejka;
  • e-Porada.
Na potrzebę systemu dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy infrastrukturę sprzętową IT oraz przeprowadziliśmy prace związane z budową, rozbudową i montażem sieci teleinformatycznej w Płocku oraz Oddziałach w Warszawie i w Radomiu. W trakcie realizacji projektu przeprowadziliśmy cykl instruktaży dla Administratorów i liderów Użytkowników.Od dnia 2 października br. Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy rozpoczął eksploatację pierwszej części funkcjonalności dostarczonego przez spółki GK WASKO systemu platformy e-usług związanych z realizacją procesów rozliczanych z Narodowym Funduszem Zdrowia. Na następne dni zaplanowane zostało podjęcie eksploatacji systemu w kolejnych jego obszarach.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego