Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

11 września 2019

WASKO S.A. zawarło umowę z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, której przedmiotem jest dostawa urządzeń sieciowych Juniper Networks. Certyfikowani inżynierowie WASKO S.A. dostarczą i przez najbliższe 4 lata, będą świadczyli profesjonalne usługi serwisowe w zakresie posiadanej przez UKSW zaawansowanej infrastruktury sieciowej, zbudowanej w oparciu o urządzenia Juniper.
WASKO S.A. od wielu lat oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, projektowania, budowy i utrzymania systemów sieciowych.
Jako jeden z największych polskich integratorów IT posiada doskonałe kompetencje z zakresu realizacji systemów sieciowych we wszystkich sektorach gospodarki. Wybór oferty WASKO S.A potwierdza wiodącą rolę Spółki jako autoryzowanego dostawcy rozwiązań Juniper Networks.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego