Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

21 października 2021

WASKO S.A. zawarło umowę z Politechniką Śląską, której przedmiotem jest: “Dostawa serwerów wirtualizacji wraz z oprogramowaniem”. Umowa zostanie zrealizowana w ramach projektu „Śląskie Centrum Inżynierskiego Wspomagania Medycyny i Sportu – „Assist Med. Sport Silesia” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa I „Nowoczesna Gospodarka” Działanie 1.1 „Kluczowa dla regionu infrastruktura badawcza”.

Nasi specjaliści dostarczą oraz wdrożą klaster wirtualizacyjny w oparciu o rozwiązanie VMware vSphere, na sprzęcie serwerowym FUJITSU, macierzy dyskowej HITACHI VANTARA oraz przełącznikach JUNIPER. Rozwiązania zostanie objęte systemem backup VEEAM oraz zabezpieczone za pomocą firewall FORTINET. Całość umieszczona w dostarczonej szafie serwerowej ZPAS oraz połączona do UPS COMEX. Zostanie wykonana migracja specjalistycznego oprogramowania medycznego PHILIPS na wdrożoną platformę wirtualizacji. Całość wdrożenia zostanie objęta trzyletnią gwarancją.

Od wielu lat specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych usług w zakresie doradztwa, wdrażania i utrzymania rozwiązań IT.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego