Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

28 lipca 2021

W dniu 20 lipca 2021 podpisaliśmy umowę z Naukową i Akademicką Siecią Komputerową – Państwowym Instytutem Badawczym na dostawę i wdrożenie systemu BSS. System będzie odpowiadać za zarządzanie relacjami z klientami, ofertą sprzedażową i rozliczanie usług telekomunikacyjnych klientów Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

Wdrożenie rozwiązania dostarczonego przez WASKO znacząco usprawni zarządzanie klientami oraz partnerami oraz umożliwi zarządzanie i świadczenie szerokiego wachlarza nowoczesnych usług operatorskich.

Kontrakt o łącznej kwocie 37 999 777,44 zł brutto zostanie w całości realizowany przez spółki GK WASKO, przy zastosowaniu naszych nowatorskich systemów rozliczeniowych.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://www.wasko.pl/raporty-biezace/informacja-o-podpisaniu-umowy-z-kontrahentem-7/
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego