Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

18 września 2018

W dniu 12 września 2018r. WASKO S.A. zawarło umowę z Ministerstwem Sportu i Turystyki w Warszawie, której przedmiotem jest dostawa, instalacja i konfiguracja klastra niezawodnościowego w oparciu o sprzęt Hitachi Vantara wraz z funkcjonalnością Global Active Device (GAD).Wdrożenie tego rozwiązania zapewni Ministerstwu Sportu i Turystyki ciągły i nieprzerwany dostęp do danych w trybie active-active. Dane zapisywane będą równolegle w dwóch serwerowniach (nadzorowane z trzeciej lokalizacji) przez co nawet w przypadku awarii jednej z nich dostęp do danych będzie nieprzerwanie świadczony.
Przez najbliższe trzy lata eksperci z WASKO S.A. będą świadczyli profesjonalne usługi serwisowe i konsultacyjne dla systemu zbudowanego w oparciu o wspomniane rozwiązanie Hitachi GAD. Jest to jeden z najlepszych systemów klasy korporacyjnej w dziedzinie rozwiązań składowania, zabezpieczenia i zapewnienia ciągłości działania systemów oraz dostępności do danych na nim składowanych.
WASKO S.A. od wielu lat oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, projektowania, budowy i utrzymania systemów składowania danych, systemów wysokiej dostępności i ciągłości funkcjonowania.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego