Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

19 marca 2018

Nasz kolega Artur Wroński w dniu 2018-03-09 wystartował w Jerusalem Marathon.Start w stolicy Izraela – inaczej niż w innych maratonach – ze względów religijnych i pogodowych zaplanowany został na piątek na godzinę 7.00.Maraton po Świętej Ziemi w środowisku biegaczy uchodzi za jeden z bardziej wymagających ze względu na liczną ilość podbiegów i następujących po nich ostrych zbiegów. Płaskie odcinki spośród całych 42 195 m stanowią około 10%.Trasa była zabezpieczona w najlepszy sposób (pełno policjantów i żołnierzy z długą bronią), natomiast pod względem żywieniowym było ubogo (tylko na 35 km banany). Woda była serwowana co 4 kilometry.Artur z czasem  03:52:34 zajął 219 miejsce spośród 1259 biegaczy którzy ukończyli maraton, natomiast w klasyfikacji startujących Polaków znalazł się w TOP 10.