Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

12 lutego 2021

WASKO zawarło umowę ze Śląskim Oddziałem NFZ w Katowicach, której przedmiotem jest utrzymanie oraz zapewnienie pełnej funkcjonalności środowiska bezpieczeństwa zbudowanego w oparciu o rozwiązanie Check Point.
Zapewnienie bezpieczeństwa danych i ciągłości pracy nabiera na znaczeniu, szczególnie teraz, przy gwałtownym wzroście aktywności cyberprzestępców w trakcie pandemii koronawirusa. Rozwiązania i produkty firmy Check Point obejmują swoim zakresem bezpieczeństwo sieci, stacji roboczych, rozwiązań chmurowych, urządzeń mobilnych oraz danych w różnej formie, zapewniając wysoką ochronę przez zagrożeniami występującymi w cyberprzestrzeni. Dzięki innowacyjnemu podejściu WASKO S.A. oraz Check Point rozwiązanie zapobiega zagrożeniom i zarządza bezpieczeństwem informatycznym w jednej z największych jednostek organizacyjnych NFZ w kraju.
WASKO S.A. od lat wspiera swoich Klientów i Partnerów w szerokim zakresie wiedzy i usług obszaru bezpieczeństwa teleinformatycznego.
 
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego