Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Spółka jest sponsorem następujących klubów

piast gliwice

HERB DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ

Gliwicki Klub Sportowy „Piast”

WASKO S.A. jest złotym sponsorem Gliwickiego Klubu Sportowego „Piast” Klub został założony w 18.06.1945r. pod nazwą KS Piast Gliwice

Zobacz więcej

szachy

POLONIA WROCŁAW I HETMAN Z KATOWIC

Klub Szachowy HETMAN w Katowicach

Klub szachowy z Katowic, czterokrotny Drużynowy Mistrz Polski w szachach (2007, 2008, 2010, 2013), czterokrotny Drużynowy Wicemistrz Polski w szachach.

Zobacz więcej

ZAKSA

FOT. ADRIAN SAWKO / jastrzebieonline.pl

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to przede wszystkim silna marka, ogromna tradycja  oraz spory kawałek historii zakorzenionej w sercach kibiców.

Zobacz więcej

Sportowe sukcesy pracowników

Wasko na dachu Europy.

Wyprawa na Mont Blanc, najwyższy szczyt Alp i Europy w której brali udział nasi pracownicy, zakończyła się sukcesem. Zapraszamy do zapoznania się z relacją video oraz szerszym opisem wyprawy który znaleźć można pod adresem:

http://malewypady.pl/index.php/w-gory/na-dach-europy/

Tenisowy sukces

Nasz pracownik, Dariusz Kotuchna zwyciężył w prestiżowym turnieju tenisowym Bryza Cap 2016 pokonując m.in. Niemca Gemmela i Brytyjczyka Suttona w półfinale M. Ciosa z Lublina, a w finałowym meczu K. Kromułę. Na uroczystym zakończeniu nagrody wręczali honorowi goście – Pan Jan Englert i Pan Janusz Gajos. Była to już XXIII edycja tego turnieju rozgrywanego corocznie w Juracie.