Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Wybór oferty WASKO S.A. o wartości 75,6 mln zł w postępowaniu na „Zaprojektowanie i budowę Pomorskiej Magistrali Teleinformatycznej – Krajowy System Bezpieczeństwa Morskiego”, 01/2013

Zarząd WASKO S.A. informuje, że w dniu 18.01.2013 roku otrzymał informację o wyborze oferty Spółki jako najkorzystniejszej w przetargu ogłoszonym przez Urząd Morski w Gdyni na „Zaprojektowanie i budowę Pomorskiej Magistrali Teleinformatycznej – Krajowy System Bezpieczeństwa Morskiego (KSBM) etap
IIA”. Wartość wybranej oferty to 75,6 mln zł brutto.

Jednocześnie Zarząd WASKO S.A. informuje, że wybór oferty WASKO S.A. nie jest równoznaczny z podpisaniem umowy w tym przedmiocie. O fakcie podpisania takiej umowy Spółka poinformuje w osobnym raporcie bieżącym.

Jako kryterium uznania informacji za znaczącą uznano wartość kapitałów własnych WASKO S.A., które na koniec III kwartału 2012 r. wyniosły 172 292,9 zł.