Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

WASKO Złotym Partnerem konferencji PLNOG

PLNOG to największe w Polsce cykliczne spotkanie specjalistów w zakresie rozwiązań sieciowych, skupiające producentów, dostawców oraz operatorów telekomunikacyjnych i innych użytkowników.
WASKO jest wieloletnim partnerem cyklu konferencji PLNOG. Wielokrotnie prezentowaliśmy również innowacyjne rozwiązania naszych partnerów technologicznych.

Tym razem, w czasie konferencji zaprezentujemy system NEDAPS – wyprodukowane przez WASKO innowacyjne rozwiązanie do automatyzacji zarządzania usługami realizowanymi w sieci teleinformatycznej. Rozwiązanie to wspiera już automatyzację usług w sieciach największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce.

Konferencja obędzie się w dniach 6 – 7 marca 2017r, w hotelu Marriott w Warszawie.
Zapraszamy do udziału w naszej prezentacji w dniu 7 marca o godzinie 13:25 (TRACK RAIKKONEN) oraz do spotkań z naszymi specjalistami na stoisku firmowym:
http://2017.warszawa.plnog.pl/en/program/point/162/